Reference klientů

Dobrý den, velice děkujeme za vše ohledně pozemku a přejeme hodně spokojených zákazníků.
Jarmila H.
11.06.2021

Lucie děkuji Vám, oceňuji Váš profesionální přístup
Hezky den
Pavel T., Brno
10.06.2021

Výborné vystupování, ochotná, milá prostě super.
Milan M., Soběslav
14.2.2020

Se slečnou Váchovou spolupracuji několik let a vždy jsem byla maximálně spokojená.
Růžena B. Košice u Tábora
12.11.2019

Výborná práce.
Miroslav B., České Budějovice
26.8.2019

Byla jsem velmi spokojená s profesionalitou makléřky a jejím přístupem.
Jitka Mudr. R., Praha
16.6.2019

Se službami slečny Lucie Váchové jsem byl při prodeji mého bytu maximálně spokojený. Obchod proběhl bez komplikací ze všech stran. Veškerá komunikace byla bezproblémový, vždy konkrétní a velice laskavá. Prodej bytu přes realitní kancelář M&M reality, prostřednictví Lucie Váchové byt TOP a vřele ji mohu všem budoucím zákazníkům jenom doporučit.
Petr K., České Budějovice
10.12.2018

Slečna Váchová byla naprosto spolehlivá a ochotná ve všem vyjít maximálně vstříc. Jsem s její spoluprací naprosto spokojená.
Růžena B., Košice u Tábora
17.7.2018

Profesionální, ale zároveň individuální přístup ke každé zakázce dělají z paní Váchové opravdu skvělou realitní makléřku, díky které jsme prodali naši nemovitost bez jediného problému.
Jiří P., České Budějovice
26.5.2018

Paní Váchová je ukázkovým příkladem profesionální realitní makléřky. Individuální a osobní přístup ke každé zakázce doplňuje velikou ochotou, vstřícností a trpělivostí. S komunikací nikdy nebyl žádný nejmenší problém, pokud byla paní Váchová zaneprázdněna, zpětně volala ihned kdy to bylo možné, ne jinak tomu bylo u emailové komunikace. Vždy jsem měl všechny potřebné informace. S paní Váchovou jsem řešil nákup rodinného domu a prodej bytu a za své peníze jsem dostal opravdu profesionálně odvedenou službu.
František B. Dis.Bc, České Budějovice
16.5.2018

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Váchové a panu Kleinovi za skvělou spolupráci při prodeji naší nemovitosti. prodej probíhal v přátelské atmosféře a velmi rychle. Příjemné vystupování, zodpovězení všech dotazů, informace o stavu prodeje, to vše přispělo k úspěšnému prodeji a oboustranné spokojenosti . Děkujeme! S pozdravem
Klára a Pavel H., Dobrá Voda u Českých Budějovic
10.8.2017

Dobrý den, chtěl bych touot cestou vyjádřit své poděkování realitní makléřce, paní Lucii Váchové, za její profesionální přístu, příjemné vystupování, ,ochotu, neobyčejné nasazení a trpělivost při prodeji mého pozemku. Děkuji za spolupráci a myslím, že kdyby tímto způsobem jednali i další makléři, bylo by mnohem více spokojených klientů.
Ing. Václav S., Veselí nad Lužnicí
3.7.2017

Dobrý den, rád bych poděkoval paní realitní makléřce za trpělivost a profesionality při shánění nájemníků pro můj byt. Profesionální přístup je tady na prvním místě. Moc děkuji. Pokud bude třeba, zase se rád obrátím.
Jakub D., České Budějovice
5.6.2017

Dobrý den, s makléřkou Lucií Váchovou jsme byli velice spokojeni. Profesionální přístup, ochota a vstřícnost byla samozřejmostí. Děkuji za spolupráci, bylo mi potěšením!
Jana K., Tůrovec
20.4.2017

Koupě bytu pod taktovkou paní Váchové a pana Líkaře proběhla naprosto perfektně. Profesionální přístup, rychlost, přesnost a navíc ochota udělat pro klienta i něco navíc! Děkujeme ještě jednou za spolupráci a příště u Vás rádi opět nakoupíme. S pozdravem
Alexandra B., Příbram
10.3.2017

Dobrý den, ráda bych vyjádřila poděkování paní makléřce Váchové, prostřednictvím které jsem koupila byt. Její maximálně profesionální i společensky příjemný způsob jednání je skutečně vzorem. S pozdravem
Vaše klientka Jana Z.
26.10.2016

Vážení, chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování pronájmu mého bytu. Obrátila jsem se na paní Lucii Váchovou, která mi již dvakrát před časem pomohla najít nájemce. I tentokrát bylo jednání s paní Váchovou velmi profesionální a výsledkem byla rychlá dohoda s nájemcem , za což velmi děkuji.
S pozdravem Irena P.
5.9.2016

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za rychlý a bezproblémový obchod a příjemné a profesionální jednání. Ať se Vám daří.
S pozdravem Martina Ch.
1.8.2016

Zdravím, chtěla bych poděkovat za rychlý a profesionálně provedený prodej bytu p. Lucii Váchové.
S pozdravem Monika Š.
22.7.2016

Dobrý den, děkuji Vám moc za vyřízení celého prodeje.
Mějte se pěkně, Jan H.
20.7.2016

Vážení, na jaře letošního roku jsme se s manželem rozhodli prodat byt v Českých Budějovicích, který jsem zdědila. Přesto, že bydlíme v Praze, chtěli jsme byt prodat bez realitní kanceláře, protože jsme měli s realitkami ze začátku devadesátých let špatné zkušenosti. Náhodou se nám podařilo spojit s paní Váchovou, která na nás působila velmi seriozně. Náš pocit opravdu vyšel. Paní Váchová nám vyšla ve všech našich požadavcích vstříc a prodej bytu se vším všudy proběhl bez jakýchkoli problémů. Prosím Vás, abyste našim jménem poděkovali Vaší realitní makléřce paní Lucii Váchové za její profesionální přístup a do příštího roku přejeme Vaší firmě pracovní úspěchy a zaměstnance jako je paní Váchová.
S pozdravem Libuše a Jiří V.
18.12.2015

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit spokojenost s realitní makléřkou slečnou Lucií Váchovou. Pomáhala mi s prodejem chaty ve Strážkovicích a díky její flexibilitě, rychlé angažovanosti a profesionalitě to byla i skvělá spolupráce. Po této zkušenosti tuto realitní službu doporučuji i svým přátelům a známým a já sama se určitě opět na tuto realitku obrátím při další, prodeji. S pozdravem Monika Š.
7.7.2015

Tímto bych chtěl poděkovat za realizovaný prodej pozemku na Lipně, především pak realitní makléřce Lucii Váchové z Českých Budějovic. Její jednání bylo po celou dobu skvělé. Velice děkuji za 100% odvedenou práci. Vaši realitní kancelář budu doporučovat svým známým. Děkuji a přeji ať se Vám daří.
S pozdravem Milan M.
8.12.2015