Prezentace nemovitostí/ NABÍDKA

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální služby v podobě matterportu (virtuální prohlídky), profesionální fotky, profesionální vizualizace, vizuální home staging, video prohlídky a další, které docílí rychlého prodeje nemovitostí s vyšší cenou než by byl schopný prodat klient sám.

Prezentace každé nemovitosti probíhá na více jak 20 serverech.

Úvodní fotky

Prezentace interiéru

Úvodní prezentace bytových domů

Nabídka:

NA PRODEJ
RD 4+KK, České Budějovice – Kodetka, Hlincová Hora

NA PRODEJ
Chata 3+1, 365m2, Dobrá Voda – Horní Stropnice, okr. České Budějovice
Cena 3.299.000,- včetně provize

R E Z E R V O V Á N O
Byt 2+1, 58m2, České Budějovice

Prodej bytu 2+1 o celkové ploše 58 m2 s balkonem na sídlišti Šumava v Českých Budějovicích v ulici J. Opletala. Byt je v po částečné rekonstrukci umakartového jádra, koupelny, podlah, zděné šatny. Byt je slunečný s orientací na jihozápad – od odpoledních hodin až do večera. K bytu náleží balkon a sklepní kóje. Dům je po rekonstrukci a s nízkým fondem oprav.

Prodej chaty o dispozici 3+1 o CP 365 m2 v žádané lokalitě Dobrá Voda u Horní Stropnice v blízkosti lesů, přírody a vyhlášeného přírodního pramene. Chata byla postavena v 70.letech a od té doby procházela stavba běžnou údržbou. Chata je napojena na elektřinu, obecní kanalizaci i vodovod s obecné přístupovou cestou a číslem evidenčním. Teplá voda je řešena bojlerem a vytápění na tuhá paliva. Chata se nachází v těsné blízkosti malebné přírody plné lesů a zelené krajiny, turistiky i historických památek. Chata je oplocená okrasnými dřevinami, které zajišťují soukromí mezi sousedy. Doporučuji prohlídku.

P R O D Á N O
Stavební pozemek 1.347m2, Kamenný Újezd

Prodej pozemku o ploše 1.347 m2 v obci Kamenný Újezd nedaleko Českých Budějovic směrem na Český Krumlov. Pozemek je rovinatý, velice slunečný, od rána do večera na pozemek svítí slunce a je celý oplocený. Parcela je zahrnuta v územním plánu pro stavbu rodinného domu. Přípojky IS jsou připravené k napojení na hranici pozemku. V místě občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, obchody, pošta, restaurace a autobusová doprava.

PRODÁNO
Pozemek s chatkou, okres Tábor

Prodej chaty v jihočeském kraji v menší obci Borek v těsné blízkosti lesů, rybníků a přírody.

P R O N A J A T O
RD, České Budějovice 12.000Kč/měsíc, + energie

PRODÁNO
Zahrada, Homole u Českých Budějovic

PRODÁNO
Prodej, chata se zahradou, Roudné

Odkaz na video nabídky ZDE


PRONAJATO
Pronájem, byt 1+1, České Budějovice


PRODÁNO
Prodej, RD, Hluboká nad Vltavou