Prezentace nemovitostí/ NABÍDKA

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální služby v podobě matterportu (virtuální prohlídky), profesionální fotky, profesionální vizualizace, vizuální home staging, video prohlídky a další, které docílí rychlého prodeje nemovitostí s vyšší cenou než by byl schopný prodat klient sám.

Prezentace každé nemovitosti probíhá na více jak 20 serverech.

Úvodní fotky

Prezentace interiéru

Úvodní prezentace bytových domů

Nabídka:

NA PRODEJ
BYT 1+KK, ČESKÉ BUDĚJOVICE – sídliště VLTAVA

Prodej družstevního bytu 1+kk o CP 34m2, v klidné lokalitě na sídlišti Vltava v Labské ulici. Byt se nachází ve 2.patře panelového domu s orientací na jižní stranu s výhledem na dětské hřiště. Panelový dům se nachází v blízkosti OC Géčko, Globus, Lidl, také restaurace, lékařský dům, MHD, MŠ, ZŠ i cyklostezka na Hlubokou nad Vltavou.


PRONÁJEM
RD 2+1, České Budějovice – Suché Vrbné

Pronájem rodinného domu o dispozici 2+1 s garáží v Českých Budějovicích v Suchém Vrbném. Jedná se o samostatně stojící dům uprostřed zahrady. Dům je dvoupatrový, první patro je plně obyvatelné, druhé patro (půda) slouží převážně pro uskladnění věcí, protože půda není zateplena. Dispozičně má dům dva pokoje a kuchyň spojenou s jídelním koutem, koupelnu spojenou s WC, spíž, verandu.

Nájem 12.000,- Kč/měs., 6.000,- Kč / měs. energie, 15.000,- provize RK, vratná kauce 36.000,- Kč


NA PRODEJ
Chata 3+1, 365m2, Dobrá Voda – Horní Stropnice, okr. České Budějovice
Cena 3.099.000,- včetně provize

Prodej chaty o dispozici 3+1 o CP 365 m2 v žádané lokalitě Dobrá Voda u Horní Stropnice v blízkosti lesů, přírody a vyhlášeného přírodního pramene. Chata byla postavena v 70.letech a od té doby procházela stavba běžnou údržbou. Chata je napojena na elektřinu, obecní kanalizaci i vodovod s obecné přístupovou cestou a číslem evidenčním. Teplá voda je řešena bojlerem a vytápění na tuhá paliva. Chata se nachází v těsné blízkosti malebné přírody plné lesů a zelené krajiny, turistiky i historických památek. Chata je oplocená okrasnými dřevinami, které zajišťují soukromí mezi sousedy. Doporučuji prohlídku.


R E Z E R V O V Á N O
RD 4+KK, České Budějovice


R E Z E R V O V Á N O
Byt 2+1 v Českých Budějovicích
Byt o velikosti 65 m2 v Suchém Vrbném, 10.500,- Kč nájem + 2.500,- Kč energie


P R O D Á N O
Byt 2+1, 58m2, České Budějovice

Prodej bytu 2+1 o celkové ploše 58 m2 s balkonem na sídlišti Šumava v Českých Budějovicích v ulici J. Opletala. Byt je v po částečné rekonstrukci umakartového jádra, koupelny, podlah, zděné šatny. Byt je slunečný s orientací na jihozápad – od odpoledních hodin až do večera. K bytu náleží balkon a sklepní kóje. Dům je po rekonstrukci a s nízkým fondem oprav.


P R O D Á N O
Stavební pozemek, Kamenný Újezd

Prodej pozemku o ploše 1.347 m2 v obci Kamenný Újezd nedaleko Českých Budějovic směrem na Český Krumlov. Pozemek je rovinatý, velice slunečný, od rána do večera na pozemek svítí slunce a je celý oplocený. Parcela je zahrnuta v územním plánu pro stavbu rodinného domu. Přípojky IS jsou připravené k napojení na hranici pozemku. V místě občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, obchody, pošta, restaurace a autobusová doprava.


PRODÁNO
Pozemek s chatkou, okres Tábor

Prodej chaty v jihočeském kraji v menší obci Borek v těsné blízkosti lesů, rybníků a přírody.


PRODÁNO
Zahrada

PRODÁNO
Chata – Roudné

Odkaz na video nabídky ZDE


PRONAJATO
Pronájem, byt 1+1, České Budějovice


PRODÁNO
Prodej, RD, Hluboká nad Vltavou